ukr
 

Офіційні дилери Chery надають консультації та продають авто онлайн


Зважаючи на обставини, пов’язані з карантинними заходами, дилерські підприємства Chery, що віднесено до червоної зони епідеміологічної небезпеки, переходять на особливий режим роботи.

Шановні клієнти,

Зважаючи на обставини, пов’язані з карантинними заходами, введеними органами державної та місцевої влади, дилерські підприємства Chery, що віднесено до червоної зони епідеміологічної небезпеки, переходять на особливий режим роботи, в рамках якого ми прагнемо надати Вам максимум можливостей для онлайн-комунікації з найближчим до Вас офіційним дилером Chery.

Так, для забезпечення максимальної безпеки клієнтів та співробітників наших дилерських центрів, ми вжили наступних заходів: 

  1. В період дії карантину замовлення на покупку автомобілів Дилери приймають он-лайн зручними способами зв’язку: телефон, сайт, мессенджери.
  2. Автосалони працюють в режимі видачі он-лайн замовлень згідно графіків розміщених на сайті, але не проводять офлайн демонстрації продукції, не здійснюють очне консультування.
  3. В автосалонах продовжують працювати в звичайному режимі з дотриманням норм особистої безпеки:

-  стіл замовлень СТО;

-  відділення банків;

-  представництва страхових компаній.

Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти могли отримати максимум інформації з питань вибору та придбання автомобілів онлайн.

На офіційному сайті до Ваших послуг:

-   інформація щодо актуального модельного ряду, комплектацій та цін;

-   інформація щодо регламенту ТО та форма запису на сервісне обслуговування;

-   можливість отримати консультацію щодо віддаленого оформлення всіх документів, потрібних для придбання авто;

-   форми зворотного зв’язку з менеджерами, в тому числі за допомогою популярних мессенджерів, електронної пошти, телефону.

 

Зверніть увагу, що вичерпний перелік офіційних дилерів Chery доступний за посиланням: https://chery.ua/autosalon.html    

Працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, в тому числі антисептичними препаратами, одноразовими медичними масками/респіраторами, дотримуються дистанції не менш ніж 1,5 м. під час спілкування.

На додачу до вищезгаданого проводиться щоденний контроль стану здоров’я працівників.

Станом на сьогодні офіційна дилерська мережа Chery в Україні готова задовольнити попит на автомобілі та їх сервісне обслуговування в повному об’ємі – автомобілі в наявності в дилерській мережі та діє спеціальні кредитна програма «Chery Експрес Кредит».

 

Команда «Сі Ей Автомотів» бажає Вам міцного здоров’я та приємних покупок!

<< 2023
Січень Лютий Березень Квітень
Травень Червень Липень Серпень
Вересень Жовтень Листопад Грудень