ukr
 

Увага! Подовжено термін Програми Розширеної Гарантії для клієнтів в Україні


В цей найдраматичніший для нашої країни час Chery Automobile Co. Ltd. та офіційний дистриб’ютор Chery в Україні піклуються про клієнтів, розуміючи, що деякі власники автомобілів Chery не мають змоги доставити свої транспортні засоби для вчасного проходження регламентного технічного обслуговування або виконання гарантійного ремонту.

Саме тому, виробник та дистриб’ютор подовжили Програму Розширеної Гарантії Chery (далі – Програма). Програма діє для автомобілів Chery, що були реалізовані в офіційній дилерській мережі дистриб’ютора «СІ ЕЙ АВТОМОТІВ» в Україні.  Отже, тепер:

  • Якщо завершення гарантії на Ваш автомобіль припадає на період з 24 лютого 2022 р. по 23 листопада 2022 р., або Ви не мали можливості звернутися для виконання гарантійного ремонту з 24.02.22 р. - зверніться до найближчого до Вас дилера Chery до 23.11.22 р., гарантійний ремонт буде виконано.
  • Якщо у Вас немає можливості звернутись до дилера для регламентного технічного обслуговування (ТО) в період воєнного стану - в такому разі відстрочення проведення ТО охоплює період з 24.02.22 р. по 23.11.22 р. без обмежень по надлишковому пробігу. Можливі несправності, викликані таким відстроченням, будуть усунені за рахунок гарантійних зобов’язань Chery. При цьому рекомендуємо звернутись до дилера для виконання ТО при першій можливості, оскільки своєчасне технічне обслуговування автомобіля є запорукою його безпроблемної та довгострокової експлуатації.

Рішення щодо необхідності продовження дії Програми буде розглянуто компанією Chery Automobile Co. Ltd. наприкінці листопада 2022 р., про що компанія «СІ ЕЙ АВТОМОТІВ» проінформує додатково.

Детальні умови та обмеження Програми Розширеної Гарантії уточнюйте у консультанта з сервісу найближчого офіційного дилера Chery в Україні.

Нагадуємо, що офіційні автосалони та сервісні центри Chery мережі ТОВ «СІ ЕЙ АВТОМОТІВ» в Україні працюють — там, де це безпечно і технічно можливо, за що ми дякуємо кожному працівнику мережі!   

Слава Україні! Разом рухаємось до перемоги!

 

 

<< 2023
Січень Лютий Березень Квітень
Травень Червень Липень Серпень
Вересень Жовтень Листопад Грудень