ukr
 

Сторінка: 1 2 3 4 5 ... 26 Новини

Твій Chery від 140 грн. в день! Погодьтесь, купівля саме нового автомобіля має низку беззаперечних переваг. А Chery в Україні дає ще й можливість стати власником новенького кросовера навіть, коли не має змоги на сплату повної вартості авто одразу. З CHERY ЕКСПРЕС КРЕДИТ1 можливість стає реальністю, і денний платіж за Ваш новий кросовер Chery складе лише… від 140 грн. в день*!
CHERY ЕКСПРЕС КРЕДИТ повертається! В час, коли новий надійний автомобіль є особливо потрібним та незамінним помічником, Chery забезпечує споживачів можливість не чекати, а придбати нове авто «тут і зараз», навіть не маючи фінансів на оплату повної вартості авто одразу.
Увага! Подовжено термін Програми Розширеної Гарантії для клієнтів в Україні В цей найдраматичніший для нашої країни час Chery Automobile Co. Ltd. та офіційний дистриб’ютор Chery в Україні піклуються про клієнтів, розуміючи, що деякі власники автомобілів Chery не мають змоги доставити свої транспортні засоби для вчасного проходження регламентного технічного обслуговування або виконання гарантійного ремонту.
Chery – серед топ-3 бестселерів нових легкових автомобілів в Україні в липні. Tiggo 4 – лідер ринку. Кросовер Chery Tiggo 4 став лідером продажу на ринку нових легкових автомобілів в Україні в липні 2022! Дізнайтесь більше:
Вишневий Сезон неймовірної Вигоди Chery. Автомобілі в наявності. У популярного автомобільного бренду Chery розпочинається Вишневий Сезон Вигоди на нові кросовери! З 21 червня 2022 року в офіційній дилерській мережі ТОВ «СІ ЕЙ АВТОМОТІВ» (входить до складу компаній Корпорації «УкрАВТО») шалена вигода на весь модельний ряд Chery.
Турбота Chery – Програма Розширеної Гарантії для клієнтів в Україні В цей найдраматичніший для нашої країни час Chery Automobile Co. Ltd. та офіційний дистриб’ютор Chery в Україні піклуються про клієнтів, розуміючи, що деякі власники автомобілів Chery не мають змоги доставити свої транспортні засоби для вчасного проходження регламентного технічного обслуговування або виконання гарантійного ремонту.
Chery – доступна мобільність Ми раді повідомити Вам, що Chery в Україні продовжує працювати, щоб задовольнити Ваші потреби та наблизити нашу спільну перемогу.
Чудовий старт для Chery: експорт в січні 2022 року знову перевищив 20 000 одиниць. Нещодавно Chery Group опублікувала звіт про продажі в січні 2022 року, оголосивши про «чудовий старт»: в січні фактичні продажі кінцевим споживачам досягли 107 710 одиниць, що на 20% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, це стало рекордним показником цього періоду в історії.
Chery анонсує про зміни цін на популярні моделі бренду Офіційне представництво бренду Chery в Україні, компанія «Сі Ей Автомотів» (входить до складу Корпорації УкрАВТО), оголошує про зміни цін на кросовери бренду вже з 24 грудня.
29.11.2021
Новинка українського автомобільного ринку - Chery Tiggo 2 Pro!
29.11.2021
Вже 30 листопада офіційний дистриб’ютор автомобілів Chery в Україні компанія «Сі Ей Автомотів» (частина Корпорації УкрАВТО), представить стильний компактний кросовер бренду – Chery Tiggo 2 Pro. Це авто стало новим поглядом на компактні кросовери, пропонуючи споживачам сучасні технології за оптимальною ціною.
Chery увійшли до ТОП-4 ринку нових легкових авто Команда компанії «Сі Ей Автомотів» (входить до складу Корпорації УкрАВТО), офіційного представництва бренду Chery в Україні, щиро дякує клієнтам за їх вибір!
Офіційні дилери Chery надають консультації та продають авто онлайн Зважаючи на обставини, пов’язані з карантинними заходами, дилерські підприємства Chery, що віднесено до червоної зони епідеміологічної небезпеки, переходять на особливий режим роботи.
 
Сторінка: 1 2 3 4 5 ... 26
<< 2023
Січень Лютий Березень Квітень
Травень Червень Липень Серпень
Вересень Жовтень Листопад Грудень