Chery розширює гарантійний період та інтервал регламентного технічного обслуговування автомобілів під час спалаху коронавірусу COVID-19

Chery вчергове демонструє особливу турботу про своїх клієнтів в Україні та пропонує подовження гарантійного періоду та створює максимально комфортні умови щодо регламентного технічного обслуговування автомобілів Chery.

У зв’язку з оголошенням пандемії та введенням карантину на всій території України внаслідок спалаху коронавірусу COVID-19, офіційний дистриб’ютор автомобілів Chery в Україні, «СІ ЕЙ АТВОМОТІВ», повідомляє про рішення Виробника – компанії Сhery Automobile Co., Ltd: 

1) для гарантійних автомобілів Сhery, строк дії гарантії яких закінчився під час епідемії COVID-19 (у період з 01 квітня 2020 р. по 30 червня 2020 р.) і які, внаслідок спалаху коронавірусу,  не можуть  обслуговуватись  на сервісних підприємствах дилерської мережі у період з 01 квітня 2020 р. по 30 червня 2020 р., гарантійний період може бути розширений на 90 днів.

2) для гарантійних автомобілів Сhery, власники яких, в період з 26.02.2020р. по 31.05.2020р., не зможуть надати свої автомобілі для проведення своєчасного регламентного технічного обслуговування на сервісних підприємствах у офіційних дилерів ТОВ «Сі Ей Автомотів», гарантійні зобов’язання Виробника на двигун та трансмісію зазначених автомобілів не припинять свою дію за умови обов’язкового проходження ними регламентного технічного обслуговування в повному обсязі протягом 1 (одного) місяця після закінчення пандемії, пов’язаної зі спалахом коронавірусу COVID-19.

А для клієнтів, які бажають провести обслуговування своїх автомобілів під час карантину, в дилерській мережі Chery створені максимальні умови безпеки: проводиться регулярне прибирання та дезінфекція приміщень дилерських центрів, забезпечені норми безпечної дистанції, а співробітники проходять щоденний контроль здоров’я та забезпечені засобами індивідуального захисту. 

Також дилери Chery пропонують для гарантійних та пост-гарантійних автомобілів широкий вибір послуг, особливо актуальних в період, коли необхідний максимальний захист водія та пасажирів авто: розширена мийка, хімчистка салону авто, дезінфекція системи кондиціонування тощо. 

В разі виникнення запитань, клієнти можуть звернутися до дилерів або до Дистриб’ютора через центр підтримки або через соц.мережі Facebook та Instagram.

 

<< 2021
Січень Лютий Березень Квітень
Травень Червень Липень Серпень
Вересень Жовтень Листопад Грудень