ukr
 

Chery – доступна мобільність


Ми раді повідомити Вам, що Chery в Україні продовжує працювати, щоб задовольнити Ваші потреби та наблизити нашу спільну перемогу.

Ми робимо все можливе для повернення до звичного режиму життя – наші автосалони вже відновили роботу там, де це безпечно і технічно можливо, та пропонують Вам:

  • нові автомобілі Chery в наявності, за привабливими цінами,
  • запасні частини з наявних на складі,
  • технічне та гарантійне обслуговування Chery.

Дізнатись, які найближчі до Вас дилерські центри працюють, їх контакти та графік роботи Ви можете дізнатись на гарячій лінії Chery 08005000191, +380730738847, на support@chery.ua

В дилерській мережі офіційного дистриб’ютора Chery в Україні, «СІ ЕЙ АВТОМОТІВ» (входить до складу підприємств Корпорації «УкрАВТО») представлені кросовери Chery – компактні Tiggo2, Tiggo 2Pro, Tiggo 4 і середньорозмірні Tiggo 7 та Tiggo 7Pro.

Chery традиційно отримує визнання споживачів в Україні завдяки високому рівню надійності; новітнім технологіям та опціям, характерним радше для автомобілів преміум-класу, і в той же час – привабливій ціні. Як результат - 7 місце в ринку нових легкових автомобілів України 2021 року і високе 3 місце за підсумками 1 кварталу 2022 року.2

Ми працюємо та продовжуємо робити те, що вміємо найкраще — забезпечуємо доступну та гнучку мобільність для українців!


Запрошуємо до наших автосалонів!


Приєднуйтесь до нас в FacebookInstagramYouTube!
________

1Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.
2За даними Асоціації «УКРАВТОПРОМ».

<< 2023
Січень Лютий Березень Квітень
Травень Червень Липень Серпень
Вересень Жовтень Листопад Грудень