ukr
 

Новий представник "Pro" - сімейства Chery компактний кросовер Chery Tiggo 2 Pro  унаслідував найкраще від свого попередника Tiggo 2, одночасно додавши багато нових інноваційних технологічних і дизайнерських рішень.

Chery Tiggo 2 Pro - вже другий представник Pro-сімейства кросоверів Chery, з повністю новим дизайном автомобіля ззовні та, найголовніше, в інтер’єрі. Авто отримало значну кількість сучасних систем, як безпеки так і розваги, великий екран мультимедійної системи та ще більш приємні матеріали в салоні.

Ось такий стильний екстер'єр у новинки! 

 

Заявлений кліренс - 178 міліметрів, що цілком достатньо для компактного кросоверу. 

Оптика новинки виконана у два сегменти - денні ходові вогні у верхній частині та основне світло ближче до рівня дорожного покриття

Стильний та сучасний кокпіт виглядає значно більш сучасно, аніж раніше та орієнтований саме на водія та його максимальний комфорт у використанні всіх опцій. 

У всіх комплектація авто оснащується 9-ти дюймовим сенсорним дисплеєм з підтримкою синхронізації мультимедійної системи з смартфонами. 

Пасажири другого ряду мають цілком достатньо місця для комфортних подорожей, а багажник має обсяг 420 літрів. Завдяки цьому автомандрівки з Chery Tiggo 2 Pro легкі та зручні.

 

 


ЕКСТЕР'ЄР

 Стильний дизайн

Спираючись на 20-річний досвід Chery Automotive, міжнародна команда інженерів та дизайнерів створила цей кросовер керуючись принципом «Мистецтво форми та змісту».

Цей принцип став провідним у переході від попереднього стилю бренду, де ключовим акцентом був образ тигра. Автомобілі з новим дизайном виглядають більш стильними та витонченими, при цьому отримавши свій впізнаваний образ.

 


Решітка радіатора та фари

Передня решітка Tiggo 2 Pro отримала впізнаваний 3-D «діамантовий» малюнок, що яскраво вирізняє авто серед однокласників. Фари розділені на два рівні – світлодіодні денні ходові вогні зайняли найвищу позицію на стику решітки радіатора та капоту, а основні фари розташовані ближче до дорожнього покриття, для максимально комфортного висвітлення дорожньої ситуації. Завдяки цьому передня частина виглядає яскраво та більш агресивно. 

 

 
Дизайн задньої частини

 

Ключовими дизайнерськими елементами виступають тривимірні задні ліхтарі та компактний спойлер Найбільш яскравим елементом є задні ліхтарі, причому, аби отримати максимальний ефект, габаритні вогні мають бути ввімкненими, тоді ви помітите та запам’ятаєте цей малюнок.

 

 

 

Деталі

Зверніть увагу на деталі: в куті задніх вікон розташовано напис "TIGGO" а вихлопні труби мають срібляну окантовку, а за рахунок подвійного вихлопу авто виглядає більш динамічним.


ІНТЕР'ЄР

 Передня частина салону

Весь дизайн інтер’єру переднього ряду сконцентрований на водієві та його комфорті. Це не означає що дизайнери не врахували пасажирів, аж ніяк, але головна увага приділена водієві. Подивіться як розташовані елементи управління всіма системами автомобіля та переконайтесь у цьому на власні очі.

 


Мультимедіа

Сучасна мультимедійна система з 9-ти дюймовим сенсорним екраном додає інтер’єру не тільки гармонійної естетики, але й практичної функціональності. Підключення до системи смартфона розширює можливості медіа-системи, дозволяючи використовувати застосунки вашого девайсу, синхронізація зі смартфонами відбувається за допомогою протоколу Mirror Link для Android та IOS. Центральний дисплей мультимедійної системи також відображає зображення з камери заднього виду, яка вміє динамічно проектувати траєкторію руху автомобіля допоміжними лініями. Окрім камери майстерно паркуватися допомагають задні парктроніки. 

 

 

 
Мультифункціональне кермо

 

Більшість функцій управління медіа-системою винесено на зручне багатофункціональне кермо. Кермо має оптимальний діаметр, зручну товщину ободу та оздоблене штучною шкірою. Кермо з гідропідсилювачем, який вдало налаштовано, тому керування на різних швидкостях приємне та необтяжливе.

 

 

 

Перевезення багажу

Chery Tiggo 2 Pro ніби створений для комфортних сімейних подорожей, адже окрім зручного салону автомобіль має вражаючий для свого класу потенціал для перевезення багажу. Максимальна місткість багажника складає 1240 літрів, при цьому спинки сидінь другого ряду складаються в пропорції 60/40. Якщо ж не складати другий ряд, то об’єм корисного простору буде на рівні 420 літрів, чого цілком достатньо для ваших речей.

 

ПРОДУКТИВНІСТЬ