ukr
 

Сторінка: 1 2 3 4 5 ... 26 Новини

CHERY ЕКСПРЕС КРЕДИТ повертається! В час, коли новий надійний автомобіль є особливо потрібним та незамінним помічником, Chery забезпечує споживачів можливість не чекати, а придбати нове авто «тут і зараз», навіть не маючи фінансів на оплату повної вартості авто одразу.
Увага! Подовжено термін Програми Розширеної Гарантії для клієнтів в Україні В цей найдраматичніший для нашої країни час Chery Automobile Co. Ltd. та офіційний дистриб’ютор Chery в Україні піклуються про клієнтів, розуміючи, що деякі власники автомобілів Chery не мають змоги доставити свої транспортні засоби для вчасного проходження регламентного технічного обслуговування або виконання гарантійного ремонту.
Chery – серед топ-3 бестселерів нових легкових автомобілів в Україні в липні. Tiggo 4 – лідер ринку. Кросовер Chery Tiggo 4 став лідером продажу на ринку нових легкових автомобілів в Україні в липні 2022! Дізнайтесь більше:
Вишневий Сезон неймовірної Вигоди Chery. Автомобілі в наявності. У популярного автомобільного бренду Chery розпочинається Вишневий Сезон Вигоди на нові кросовери! З 21 червня 2022 року в офіційній дилерській мережі ТОВ «СІ ЕЙ АВТОМОТІВ» (входить до складу компаній Корпорації «УкрАВТО») шалена вигода на весь модельний ряд Chery.
Турбота Chery – Програма Розширеної Гарантії для клієнтів в Україні В цей найдраматичніший для нашої країни час Chery Automobile Co. Ltd. та офіційний дистриб’ютор Chery в Україні піклуються про клієнтів, розуміючи, що деякі власники автомобілів Chery не мають змоги доставити свої транспортні засоби для вчасного проходження регламентного технічного обслуговування або виконання гарантійного ремонту.
Chery – доступна мобільність Ми раді повідомити Вам, що Chery в Україні продовжує працювати, щоб задовольнити Ваші потреби та наблизити нашу спільну перемогу.
Чудовий старт для Chery: експорт в січні 2022 року знову перевищив 20 000 одиниць. Нещодавно Chery Group опублікувала звіт про продажі в січні 2022 року, оголосивши про «чудовий старт»: в січні фактичні продажі кінцевим споживачам досягли 107 710 одиниць, що на 20% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, це стало рекордним показником цього періоду в історії.
Chery анонсує про зміни цін на популярні моделі бренду Офіційне представництво бренду Chery в Україні, компанія «Сі Ей Автомотів» (входить до складу Корпорації УкрАВТО), оголошує про зміни цін на кросовери бренду вже з 24 грудня.
29.11.2021
Новинка українського автомобільного ринку - Chery Tiggo 2 Pro!
29.11.2021
Вже 30 листопада офіційний дистриб’ютор автомобілів Chery в Україні компанія «Сі Ей Автомотів» (частина Корпорації УкрАВТО), представить стильний компактний кросовер бренду – Chery Tiggo 2 Pro. Це авто стало новим поглядом на компактні кросовери, пропонуючи споживачам сучасні технології за оптимальною ціною.
Chery увійшли до ТОП-4 ринку нових легкових авто Команда компанії «Сі Ей Автомотів» (входить до складу Корпорації УкрАВТО), офіційного представництва бренду Chery в Україні, щиро дякує клієнтам за їх вибір!
Офіційні дилери Chery надають консультації та продають авто онлайн Зважаючи на обставини, пов’язані з карантинними заходами, дилерські підприємства Chery, що віднесено до червоної зони епідеміологічної небезпеки, переходять на особливий режим роботи.
Найдоступніший новий кросовер стає ще ближчим для своїх кліентів! Компанія ТОВ «Сі Ей Автомотів» (входить до складу Корпорації УкрАВТО), офіційне представництво бренду Chery в Україні, оголошує про старт вигідних цін на компактний кросовер Chery Tiggo 2
 
Сторінка: 1 2 3 4 5 ... 26
<< 2023
Січень Лютий Березень Квітень
Травень Червень Липень Серпень
Вересень Жовтень Листопад Грудень