Безпека TIGGO 3 FL

 

 

Повністю металева цільна конструкція корпусу

Корпус складається з високоміцної оцинкованої сталевої пластини, яка формується шляхом штампування і зварювання. В передній і задній частинах кузова є зони поглинання і демпінгу енергії зіткнення.

В момент зіткнення сталеві «шари» руйнуються рівень за рівнем, щоб ефективно поглинути і розсіяти енергію удару.

 

 

 

Боковий бампер високої міцності

Четверо дверей автомобіля оснащені високоміцною сталевою балкою, яка ефективно поглинає енергію удару в момент бокового зіткнення, захищає від деформації дверей авто, а отже, і людей, які в ньому знаходяться.

 

 

 

 

 

Подушки безпеки

Автомобіль оснащений подушками безпеки водія і переднього пасажира.

 

 

 

Рульова колонка, що поглинає енергію удару

У випадку зіткнення рульова колонка руйнується, тим самим збільшивши простір для водія, а також захистить його від травм голови і грудної клітини.

 

 

 

 

 

 

Зворотній радіолокатор з динамічним допоміжним зображенням простору позаду автомобіля

Зворотній радіолокатор і високоякісна візуалізація простору позаду автомобіля слугує для більш точного визначення місцезнаходження перепон і, звичайно ж, для підвищення зручноті і безпеки парковки.

 

 

 

 

Сигнал підвищення швидкості

Налаштований сигнал підвищення швидкості може відображатися у вигляді голосового повідомлення і/або текстової інформації.

  

 

 

 

Протиугінна система автомобіля

Система протиугінного захисту двигуна - власна розробка компанії Chery.

 

 

 

 

 

 

Система контролю тиску в шинах (TPMS)

Система контролю тиску в шинах відслідковує стан шин автомобіля автоматично в режимі реального часу. Система розпізнає і подає сигнали з настанням наступних станів: низький тиск, висока температура в шинах, збій в роботі системи TPMS.

 


Виробник і продавець залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати технічні характеристики, комплектації та ціни на автомобілі.