ukr
 

Яскравий та спортивний, потужний та надійний, субкомпактний кросовер CHERY Tiggo 2 з дорожнім просвітом від 178 мм (для АТ) якнайкраще підходить для їзди нашими дорогами.

Широкий функціонал авто доступний водіям вже в базовій комплектації: подушки безпеки водія та пасажира, система безпеки (ABS+EBD), підігрів передніх сидінь, електропривод зовнішніх дзеркал, аудіосистема, кондиціонер.

У більш укомплектованих і дорогих версіях китайська новинка отримає мультимедіа-систему з 8-дюймовим сенсорним дисплеєм і підтримкою Android Auto, а також камеру заднього виду і обробку крісел «Екошкіра».


ЕКСТЕР'ЄР

Енергія спорту в контрастних кольорах інтер'єру

 

В интер'єрі TIGGO 2 використовуються насичені контрастні кольори «вулканічної лави»: від помаранчево-червоного до вугільно-чорного.

 

Впізнавана лінія фар

 

Світлодіодні фари денного ближнього світла, як і задні фари TIGGO 2, мають обриси у формі «C». Такі фари є типовими елементами «ідентичності» люксових брендів, а також невід'ємною деталлю, що відбиває індивідуальність бренду CHERY.

Комплект спортивних деталей за аналогією з гоночними авто

 

TIGGO 2 оснащений деталями, що поліпшують аеродинаміку, - спереду, збоку і в хвостовій частині автомобіля.

 

Також авто має задній спойлер, який знижує опір повітря, підвищує керованість, забезпечує додаткову стійкість автомобіля під час їзди на високій швидкості.


ІНТЕР'ЄР

Виразна дверна ручка та ефектна 3D панель приладів

 

Кожна деталь TIGGO 2 є частиною контрастного антуражу, покликаного дарувати водієві відчуття спортивної ізди.

Енергічний дизайн внутрішнього простору автомобіля створений дизайнерами з глибоким розумінням людської природи.

 

Центральна панель управління і панель приладів

 

Джерелом натхнення для проектування дизайну центральної панелі управління і приладової панелі TIGGO 2 послугували лінії водоспаду. Завдяки цьому вдалося інтегрувати дві незалежні конфігурації в єдине ціле, створивши відчуття живої природи і усуваючи механічну «жорсткість».

 

Гнучкий і практичний простір позашляховика

 

 • Колісна база: 2500 мм
 • Обсяг багажника: 420 л
 • Задні сидіння в опущеному вигляді складаються у співвідношенні 4:6
 • 21 додатковий простір для зберігання особистих речей

 

CHERY: Майстер своєї справи

 

Окрім співробітництва з 500 кращими постачальниками комплектуючих по всьому світу, CHERY також має своє автоматизоване виробництво на заводі, що працює згідно кращих світових стандартів.

Компанія CHERY також співпрацює з Jaguar UK та Land Rover UK з метою виробництва автомобілів Jaguar та Land Rover в Китаї.

Надійність і довговічність готового автомобіля, систем і деталей TIGGO 2 перевіряється шляхом випробувань конструкції на міцність,  високу швидкість, на альпійський холод, тесту «болотної» місцевості, високотемпературного гірського тесту та ін.

Загальна валідація виконується на більш ніж 200 готових транспортних засобах, а накопичений пробіг становить близько 1,1 мильйона кілометрів, що забезпечує своєчасне вирішення проблем проектування і виробництва, а також гарантує високу якість продукції користувачам.


ПРОДУКТИВНІСТЬ

Двигун / коробка передач / витрати палива

 

 • Двигун: 1.5 л VVT – входить в ТОП 10 кращих двигунів китайського автопрому

 • Трансмісія: 4AT / 5MT

 • Великий паливний бак: 50 л

 • Ультра низькі витрати палива: 6.2 л/100км* в заміському циклі (траса)

Прохідність

 

 • Високий дорожній просвіт: 186 мм

 • Кут нахилу: 24 °

 • Кут вильоту: 32 °

 • Мінімальний радіус розвороту: 5,25 м


ДОДАТКОВИЙ КОМФОРТ

Відображення інформації з мобільного телефону на автомобільному екрані

 

TIGGO 2 оснащений вбудованою інтелектуальною системою з функцією повного відображення екрану стільникового телефону. Система сумісна з ОС Android та IOS. Необхідні додатки в телефоні за допомогою USB-кабелю можуть бути розгорнуті для використання на 8-дюймовому дисплеї. При цьому управління додатками може здійснюватися з обох пристроїв – з телефону і на автомобільному дисплеї.

 

8-дюймовий сенсорний HD-дисплей

 

Автомобільна інтелектуальна система TIGGO 2 оснащена 8-дюймовим сенсорним HD-дисплеєм, який за якістю і роздільністю не поступається екранам передових смартфонів. Дисплей здатний відображати картинку і відео в якості 1080р HD.

 

USB підключення до вбудованої інтелектуальної системи автомобіля

 

Автомобільна інтелектуальна система TIGGO 2 підтримує інтерфейс USB. Підключивши до системи зовнішній накопичувач, ви отримуєте готову мультимедійную систему, що відображає фото, відео, усі основні формати документів і, звичайно ж, музику.

* Деталі див. в розділі http://chery.ua/dir/tiggo2/specification.html 

 


Виробник і продавець залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати технічні характеристики, комплектації та ціни на автомобілі.