ukr
 

Неймовірна вигода з програмою «Chery Експрес Кредит»


Тепер ще більше можливостей придбати новий автомобіль Chery на дуже вигідних умовах!

Компанія «Сі Ей Автомотів» (входить до складу Корпорації УкрАВТО), офіційний дистриб'ютор автомобілів Chery в Україні, оголошує про початок дії спеціальних умов придбання автомобілів Chery за програмою «Chery Експрес Кредит»1. Відтепер ще більше можливостей придбати новий автомобіль Chery на дуже вигідних умовах!

Автомобілі Chery стають ще доступніше із оновленою, ще більш вигідною, кредитною програмою «Chery Експрес Кредит». Ця програма діє на придбання усього модельного ряду бренду в Україні, від компактного кросоверу Chery Tiggo 2 до найбільш інноваційного авто бренду - Chery Tiggo 7 Pro.  Страховим партнером програми є СК «Експрес Страхування» (входить в ТОП-10 компаній за обсягами продажу КАСКО). 

Chery Tiggo 2 - найдоступніший кросовер на ринку нових легкових авто в Україні[2]. Ціна стартує від 301 188 грн. ($ 10 900 в еквіваленті), вже з урахуванням спеціальних умов придбання зі знижкою на всі комплектації моделі у розмірі 500 доларів США. Погодьтеся, вигідна пропозиція!

Chery Tiggo 7Pro – найбільш прогресивний кросовер в модельному ряді бренду. Цей автомобіль вказує, куди буде рухатись бренд Chery наближчими роками. Автомобіль отримав напрочуд насичену сучасними системами комплектацію та вже у базовій комплектації має світлодіодні ліхтарі як головного, так і заднього світла. Інтер'єр Tiggo 7 Pro максимально багатий та вишуканий, як для автомобіля свого сегменту та за якістю обробки матеріалів наближає його до преміум-класу. Яскравий, наповнений безліччю стильних декоративних елементів та інноваційних технічних рішень, він зручний як для водія, так і для пасажирів.  Класичну приладову панель замінив 7-дюймовий екран, на який виводиться ключова інформація про рух авто, а сучасна мультимедійна система з 10,25-дюймовим сенсорним екраном додає інтер’єру не тільки гармонійної естетики, але й практичної функціональності. Підключення до бортової системи автомобіля смартфона розширює можливості медіа-системи, дозволяючи використовувати застосунки смартфону. Центральний дисплей мультимедійної системи також відображає зображення з камери заднього виду, яка вміє динамічно проектувати траєкторію руху автомобіля допоміжними лініями, а також відображає зображення з камери 360° - кругової системи огляду. Більшість функцій управління медіа-системою винесено на зручне шкіряне багатофункціональне кермо.

З моменту старту продажу авто вже завоювало велику кількість прихильників завдяки ц та опціям в комплектаціях, що им перевагам та опціям, що властиві радше автомобілям преміум-класу. Авто доступне в Україні з бензиновим турбо-двигуном 1,5 л (147 к. с.), що працює в парі с варіатором CVT. Chery Tiggo 7 Pro доступний у двох варіантах комплектації – Luxury та Premium. У комплектації Premium клієнт додатково отримає бокові шторки безпеки, панорамну камеру 360°, панорамний дах та ще деякі додаткові переваги. Крім того, комплектація Tiggo 7 Pro Premium доступна у двокольоровому фарбуванні – білий або червоний автомобіль з чорним дахом. Станом на 06.10.2021 р., ціна на авто стартує від 538 968 грн. за комплектацію Luxury (20 400 доларів США в еквіваленті) до 578 598 грн. за комплектацію Premium (21 900 доларів США в еквіваленті), двокольорове фарбування цієї комплектації додатково коштує 7926 грн. (300 доларів США в еквіваленті) .

Головними перевагами придбання автомобіля в кредит за програмою «Chery Express Bonus» для клієнта є:

  • Перший внесок лише від 20% вартості авто, а строк кредитування до 84 місяців;
  • Річна ставка від 0,01% до 6,69%, щомісячні комісії відсутні;
  • Більш вигідні умови кредитування, знижені щомісячні платежі;
  • Зменшення початкових витрат на оформлення кредиту і авансового платежу;
  • Економія на вартості страхування КАСКО та державній реєстрації авто;

Поспішайте скористатись вигідними умовами від «Chery Express Bonus» Строк дії пропозиції регламентовано з 24.09.2021 по 31.12.2021 р., а кількість автомобілів обмежена[3] 

Чому споживачі обирають Chery в Україні?

  • Chery пропонує широкий вибір моделей класу SUV (кросоверів). Адже автомобілі саме цього класу домінують на ринку України.
  • Автомобілі Chery створені міжнародною командою професіоналів Центру Розвитку Chery (R&D) на чолі із Стівом Юмом, відомим за своєю роботою у якості керівника американської команди дизайнерів General Motors.
  • Впевненість у високій якості кросоверів Chery, що демонструє, наприклад, гарантія на двигун Tiggo 8 2,0 л (170 к. с.) – 1 000 000 км або 10 років (в залежності від того, що настане раніше)[4]. Така гарантійна політика – унікальна пропозиція на ринку нових легкових автомобілів України!
  • Оптимальне співвідношення «якість-комплектація-ціна», що підтверджує стрімке зміцнення позицій Chery в купівельних перевагах – бренд стабільно увійшов до топ-10 серед бестселерів ринку нових легкових авто в Україні за результатами продажів першої половини 2021 р. (за даними Асоціації «УКРАВТОПРОМ»).

І це лише деякі із беззаперечних конкурентних переваг Chery!

 

Команда "СІ ЕЙ АВТОМОТІВ" бажає Вам міцного здоров’я та приємних покупок авто в офіційній мережі Chery в Україні!

Дилерська мережа Chery в Україні: https://chery.ua/ukr/autosalon.html

 

Приєднуйтесь до нас в FacebookInstagramYouTube!

 

[1] Спеціальні умови кредитування на автомобілі CHERY за програмою «CHERY Експрес Кредит»/ «Легкий старт (партнерська)_06.2021» діють з 06.10.2021 року по 31.12.2021 року включно.

Мінімальний внесок - від 20% вартості автомобіля. Максимальний термін кредитування – 84 місяців. Допускається дострокове погашення кредиту. Максимальна сума кредитування – 2 500 000,00 грн. Реальна річна процентна ставка - 36,75% річних у грн*

*Реальна річна процентна ставка розрахована за умов вартості автомобіля 700 000 грн, строку кредитуванні 24 місяці, власному внеску 30%, схемі погашення ануїтет, номінальній процентній ставці 2,39%  річних у грн та платежів за супровідні послуги банку та третіх осіб, пов'язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту. Реальна річна процентна ставка залежить від обраних клієнтом умов кредитування. Схема погашення кредиту – Ануїтет, стандарт.

Одноразова комісія за надання кредиту (без ПДВ) – в залежності від строку кредитування та розміру річної фіксованої відсоткової ставки складає –
- Не застосовується - при строку кредитування 1 рік (включно) та власному внеску від 60% і більше, при строку кредитування від 1 року (+2 дня) по 2 роки (включно) та власному внеску від  60% та більше, при строках кредитування від 3 років (+2 дня) по 5 років (включно) (окрім строку кредитування від 3 років (+2 дня) по 4 роки (включно) та власному внеску від  60% та більше).

- 2,99% від початкової суми кредиту – при строку кредитування від 2 років  (+2 дня) по 3 роки (включно) та власному внеску від 50% до 59,99%;

- 1,99% від початкової суми кредиту по 3 роки включно  (окрім строку кредитування 1 рік (включно) та власному внеску від 60% і більше, при  строку кредитування від 1 року (+2 дня) по 2 роки (включно) та власному внеску від 60%  і більше, при строку кредитування від 2 років  (+2 дня) по 3 роки (включно) та власному внеску від 50% до 59,99%);

- 1,49% від початкової суми кредиту для строку кредитування від 3 років (+2 дня) по 4 роки (включно) та власному внеску від  60% та більше.

Додаткові витрати – комісія за внесення запису про реєстрацію обтяження предмету застави в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. з ПДВ;

Кредитування здійснює АБ «УКРГАЗБАНК»: Ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011 року. Номер за державним реєстром банків - №183

Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України за винятком тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення ООС.

Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.

Про детальні умови кредитування дізнавайтеся на сайті www.ukrgasbank.com або за телефоном: 0 800 309 000 (дзвінки безкоштовні на території України).

Страхування здійснює ТДВ «Експрес Страхування» - страхування КАСКО.

ТДВ «ЕКСПРЕС СТРАХУВАННЯ»: Ліцензії АВ №429899 від 04.11.2008 р., АВ №594256 від 24.01.2012 р., АВ №429898 від 04.11.2008 р., видані Державною комісією з регулювання фінансових послуг України. Номер в Державному реєстрі фінансових установ – 11102251.

ТОВ «СІ ЕЙ АВТОМОТІВ» не несе відповідальності за послуги кредитування банків-партнерів та супутніх страхових послуг. Вказані умови кредитування не є рекламою та надаються виключно з метою попереднього ознайомлення зі схемами кредитування.

[2]  «Найдоступніший на сьогоднішній день кросовер в Україні» - згідно https://bit.ly/36iPgWB

[3] Спеціальні умови кредитування на автомобілі CHERY за програмою «CHERY Експрес Кредит» діють з 24.09.2021 року по 31.12.2021 року включно. Кількість автомобілів обмежена. Виробник і продавець залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати комплектації і ціни на автомобілі. Актуальні ціни уточнюйте в салонах офіційних дилерів https://chery.ua/ukr/autosalon.html.

[4] Гарантія на автомобіль Chery Tiggo 8 - 5 років або 150 000 км пробігу в залежності від того, що настане раніше, на двигун 2.0TCI SQRD4T20 (Tiggo 8 в комплектації Premium) 10 років або 1 000 000 км пробігу в залежності від того, що настане раніше. Детальні умови гарантії та обмеження вказані в сервісній документації.