Chery відновлює роботу автосалонів. Альтернатива - придбання в #CHERYОНЛАЙН

Офіційний дистриб’ютор автомобілів Chery в Україні, ТОВ «СІ ЕЙ АВТОМОТІВ» повідомляє про відновлення роботи автосалонів дилерської мережі Chery. Наші дилери виконують всі необхідні заходи для забезпечення максимальної безпеки персоналу та відвідувачів дилерських центрів. Також продовжує роботу наша програма онлайн-продажу #CHERYОНЛАЙН.

Ми з розуміємо та підтримуємо введені заходи карантину. В той же час – робимо усе можливе, щоб задовольнити потреби споживачів  у власному транспорті в  умовах вкрай обмежених можливостей пересування громадським транспортом. В наших автосалонах можна безперешкодно і безпечно придбати автомобіль Chery, який стане надійним другом і помічником, особливо в такий непростий час.  

Ви можете бути впевнені у безпечності процесу вибору та придбання Вашого кросовера Chery Tiggo, адже дилери проводять регулярну дезінфекцію і провітрювання приміщень; забезпечують наявність дезінфікуючих засобів; щоденно контролюють стан здоров’я співробітників, забезпечують їх засобами індивідуального захисту (маски, захисні окуляри тощо). А кросовери Chery – спеціально готують для представлення в автосалонах та передачі клієнтам. 

Chery пропонує широкий модельний ряд кросоверів на будь-який смак, за доступними цінами. Так, Chery Tiggo 2 є найдоступнішим кросовером на ринку нових легкових автомобілів в Україні – за ціною від $ 10 900*. Така вигідна цінова пропозиція дає можливість споживачам не обирати сумнівні варіанти вживаних автомобілів, а придбати новий із гарантією 3 роки або 100 000 км пробігу, а на двигун та трансмісію – 5 років або 150 000 км пробігу**! А 7-місний позашляховик Tiggo 8 в новій комплектації Premium може похизуватися потужним двигуном 2,0 л. (170 к.с.), гарантія на який складає 1 000 000 км або 10 років!** Також в дилерській мережі Chery діють знижки в розмірі $ 1 200 на кросовери Tiggo 4 та Tiggo 7***. 

Не дарма кажуть, що Chery – це завжди більше вибору: моделей кросоверів на будь-який смак та гаманець, кращих комплектацій за доступнішою ціною, кредитних пропозицій, і варіантів процесу придбання авто! Так, Chery мають нагоду обрати альтернативний варіант придбання автомобіля не виходячи з дому - #CHERYОНЛАЙН. Це можливість здійснити всі дії, пов’язані з  вибором і купівлею Вашого авто всього лише в декілька кроків: обрати модель, замовити консультацію персонального менеджера, оформити замовлення, сплатити рахунок та отримати свій новий автомобіль!  

Для зручності клієнтів працюють відділення Банків і страхових компаній. А сервісні центри МВС проводять онлайн-реєстрацію нових автомобілів з наданням необхідних документів. 

Команда "СІ ЕЙ АВТОМОТІВ" бажає Вам міцного здоров’я, приємних покупок та обслуговування Вашого авто в офіційній мережі Chery в Україні!  

Перелік офіційних дилерів CheryУВАГА: у зв'язку з карантином графік роботи дилерів може змінюватись. Рекомендуємо перед візитом зателефонувати в автосалон або сервісний центр для уточнення графіку роботи. 

Приєднуйтесь до нас в Facebook, Instagram, YouTube

____________

Ціни станом на 07.04.2020 р. Ціни з урахуванням ПДВ. Усі розрахунки в гривнях. Еквівалент цін в доларах США згідно середньозваженому курсу на міжбанківському ринку на https://bank.gov.ua/markets. Кількість автомобілів обмежено. «найдоступніший на сьогоднішній день кросовер в Україні» - згідно http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=45344

** Детальні умови гарантії та обмеження зазначені в сервісній документації.

*** Вказано еквівалент знижки у розмірі 1200 дол. США на автомобіль Chery Tiggo 4 Luxury / Лакшері 6DCT 2018 р.в. і Chery Tiggo 7 Classic / Класік 6МТ 2019 р.в. станом на 07.04.2020 і становить 33688,00 грн, за курсом 1 долар США = 27,24 грн. Співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару в гривні складає: на Chery Tiggo 4 Luxury 6 DCT 2018 р.в. - 6,22%, на Chery Tiggo 7 Classic 6МТ - 7,14%. Ціни і знижки з урахуванням ПДВ. Усі розрахунки в гривнях. Знижка діє в дилерській мережі ТОВ «Сі Ей Автомотів» з 25.12.2019 р. до повного розпродажу автомобілів  Chery Tiggo квітня 2018 р.в. і Chery Tiggo липня 2019 р.в. Подробиці - у консультантів з продажу автомобілів. Кількість автомобілів обмежено.

 

<< 2020
Январь Февраль Март Апрель
Май Июнь Июль Август
Сентябрь Октябрь Ноябрь Декабрь