Новий представник "Pro" - сімейства Chery компактний кросовер Chery Tiggo 2 Pro  унаслідував найкраще від свого попередника Tiggo 2, одночасно додавши багато нових інноваційних технологічних і дизайнерських рішень.

Вже незабаром ми відкриємо нову сторінку для бренду в Україні – буде презентовано Chery Tiggo 2 Pro, вже другого представника Pro-сімейства, з повністю новим дизайном автомобіля ззовні та, найголовніше, в інтер’єрі. Авто отримає значну кількість сучасних систем, як безпеки так і розваги, великий екран мультимедійної системи та ще більш приємні матеріали в салоні.

Ось такий стильний екстер'єр у новинки! 

 

Заявлений кліренс - 178 міліметрів, що цілком достатньо для компактного кросоверу. 

Оптика новинки виконана у два сегменти - денні ходові вогні у верхній частині та основне світло ближче до рівня дорожного покриття

Стильний та сучасний кокпіт виглядає значно більш сучасно, аніж раніше та орієнтований саме на водія та його максимальний комфорт у використанні всіх опцій. 

У всіх комплектація авто оснащується 9-ти дюймовим сенсорним дисплеєм з підтримкою синхронізації мультимедійної системи з смартфонами. 

Пасажири другого ряду мають цілком достатньо місця для комфортних подорожей, а багажник має обсяг 420 літрів. Завдяки цьому автомандрівки з Chery Tiggo 2 Pro легкі та зручні.

 

Вже незабаром ми розповімо більше деталей та які ж комплетації чекають на українських споживачів. Слідкуйте за нашими новинами!  

 

 


ЕКСТЕР'ЄР


ІНТЕР'ЄР


ПРОДУКТИВНІСТЬ