«Вишневий сезон» Chery розпочинається! Тест-драйв найпопулярніших кросоверів Chery.

Уже в червні 2019 року стартує 5-й щорічний «Вишневий Сезон» автомобільного бренду Chery – фестиваль тест-драйвів і сюрпризів. Під час автомобільного свята у автолюбителів 11 міст буде можливість пройти тест-драйви і отримати приємні сюрпризи! А ще – отримати спеціальний сертифікат на вигоду при покупці автомобіля Chery, дізнатися більше про можливість обміну свого автомобіля на новий SUV Chery (трейд-ін від ТМ «АвтоХІТ»), про зручність покупки Chery в кредит за вигідними пропозиціями банків та багато іншого.

Для тест-драйву будуть запропоновані найпопулярніші моделі кросоверів Chery в Україні: найдоступніший SUV – Tiggo 2, стильний Tiggo 4 і флагман модельного ряду Chery в Україні – Tiggo 7.

«Вишневий сезон» Chery в 2019 році відбудеться в уік-енди 22-23 червня в Києві, Дніпрі, Одесі і Житомирі, а 6-7 липня в Запоріжжі, Львові, Полтаві, Сумах, Харкові і Черкасах.

Уже відкрита попередня реєстрація на тест-драйв! Реєструйтеся ТУТ, приходьте на "Вишневий сезон", пройдіть тест-драйв і отримайте додатковий сюрприз за Вашу реєстрацію!

Компанія «Сі Ей Автомотів» (структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації, офіційний дистриб'ютор автомобілів Chery в Україні) і дилери Chery проводять «Вишневий сезон» вп'яте, надаючи чудову можливість поєднати покупки в торгово-розважальному центрі із знайомством з доступними і якісними кросоверами. З кожним роком збільшується і кількість шанувальників Chery – так, в 2018 році автолюбителі 10 міст, де проходив «Вишневий сезон», провели більше 1100 тест-драйвів!

Нагадаємо, що більшість автолюбителів, як в Україні, так і в світі, цінують дизайн, зручність, практичність, безпеку і позашляхові якості кросоверів. Підтвердженням тому є факт, що на клас кросоверів (SUV) припадає більше половини продажів усіх нових автомобілів в Україні.

Результати продажів кросоверів Chery в Україні демонструють динамічній зріст частки бренду із року в рік. Так, за результатами перших чотирьох місяців 2019 року*:

  • Chery входить в топ-15 найпопулярніших автомобільних брендів; 
  • Chery – лідер серед китайських автомобільних брендів на ринку;
  • 7 із 10 придбаних споживачами китайських нових автомобілів в Україні – це Chery!

Новий «Вишневий сезон» Chery – чудова можливість ближче познайомитися з автомобілями провідного китайського автомобільного бренду, створеними потужною Командою Мрії Chery. Команда об'єднує понад 3 000 спецілістів, з яких 300 – відомі гуру світового автопрому з великим досвідом і досягненнями в найбільших автомобільних корпораціях світу.

Саме «Вишневий сезон» дає можливість переконатися у високій якості, вражаючих комплектаціях і чудових ходових якостях кросоверів Chery під час тест-драйвів! Окрім цього, можна отримати вичерпну інформацію про моделі від консультантів, а також дізнатися про вигідні акційні умови покупки Chery в кредит, можливості трейд-ін та ін.

Яке ж свято без подарунків? Традиційно, ми зберігаємо інтригу, що саме приготує Chery для своїх гостей в цьому році – умови отримання сюрпризів повідомимо на місцях проведення заходів.  Та запевняємо, що подарунки отримають абсолютно всі відвідувачі локацій Chery після проведення тест-драйву!

Хто ж не хоче придбати за оптимальною ціною якісний, безпечний автомобіль, який стане надійним партнером не тільки в міському повсякденному житті, а і легко подолає бездоріжжя на природі і в сільскій місцевості? Випробувавши кросовери Сhery, Ви зможете обрати модель, виходячи із власних вподобань і Ваших фінансових можливостей.

Партнер «Вишневого сезону» Chery 2019 - страхова компанія "Експрес Страхування".

«Вишневий сезон» Chery запрошує Вас:

22 і 23 червня 2019, з 11:00 до 18:00 за адресами:

Київ - ТЦ "Promenada Park", Кільцева дорога, 4    

Київ - ТРЦ "Dream Town", Оболонський просп., 1Б (вхід в ТРЦ зі сторони ст.метро "Оболонь")  

Дніпро - ТРЦ "Караван", вул. Нижньодніпровська, 17  

Житомир - ТРЦ "Глобал UA",  вул. Київська, 77     

Одеса - ТРЦ "Рів'єра", Фонтанка, вул. Південна дорога 101А

6 і 7 липня 2019, з 11:00 до 18:00 за адресами:

Запоріжжя - ТРК "Сity Mall", вул. Запорізька, 1Б   

Львів  - ТРЦ «King Cross Leopolis», Сокільники, вул. Стрийська, 30                         

Полтава - ТРЦ "Екватор", вул. Ковпака 26  

<< 2020
Січень Лютий Березень Квітень
Травень Червень Липень Серпень
Вересень Жовтень Листопад Грудень