Відкрийте для себе TIGGO4!

Відкрийте для себе TIGGO4!

TIGGO 4 – п'ятий кросовер у SUV-сімействі Chery Tiggo в Україні – побудований на платформі Chery T1Х, а його дизайн базується на концепті β та повністю відповідає сучасній концепції бренду Chery «Life in Motion» («Життя в русі»). 


Традиційно для Chery, новий Tiggo4 вражає вже в початковій комплектації Сomfort. Шкіряний салон, 9-дюймовий сенсорний дисплей touch-screen з камерою заднього виду, круїз-контроль, система курсової стійкості ESP та 17’’ легкосплавні диски. 

А вже в комплектації Luxury Ви зможете насолодитися одним із найбільших цілісних панорамних дахів площею близько 1 м2!

 


Творці TIGGO 4 подбали про комфорт водія та пасажирів, особливо в умовах сучасного динамічного життя: кросовер вразить безключовим доступом і запуском двигуна, електронним стоянковим гальмом, датчиком тиску в шинах, електрорегулюванням водійського сидіння та багато іншим. 


Звичайно ж, у TIGGO 4 вагомий набір систем безпеки і захисту автомобіля (ABS+EBD, ESP, Brake assist та інші), фронтальні подушки безпеки водія та пасажира, бокові подушки і шторки безпеки (4 шт).

Новий кросовер TIGGO 4 втілив у собі традиційне для Chery співвідношення високої якості автомобіля і найкращої ціни!


Виробник та продавець залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати технічні характеристики, комплектації та ціни на автомобілі.