Кредит


Автомобілі Chery стають доступнішими завдяки спеціальним програмам кредитування!
Оберіть кредитну програму, що відповідає саме вашим вимогам! 
Для розрахунку орієнтовного кредитного платежу скористайтеся онлайн-калькулятором

АБ "Укргазбанк" 
Завантажити умови кредитування та офіційний лист Банку

Кредитує АБ «УКРГАЗБАНК»: ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011 року. Кредит видається у відділеннях Банку по всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим і зони проведення ООС. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнавайтесь на http://www.ukrgasbank.com ТОВ «Сі Ей Автомотів» підтримує дані умови офіційної дилерської мережі з 02.11.19 по 31.12.19 р. 

АТ "Ощадбанк"
Завантажити умови кредитування та офіційний лист Банку

Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Детальні умови кредитування дізнавайтеся на https:\\www.oschadbank.ua   або за телефоном Банку.
ТОВ «Сі Ей Автомотів» підтримує дані умови офіційної дилерської мережі з 02.09.19 по 02.09.20 р.  

АТ "КРЕДОБАНК"
Завантажити умови кредитування та офіційний лист Банку

Ліцензія НБУ № 43 від 11.10.2011 р. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Детальні умови кредитування дізнавайтеся на https:\\www.oschadbank.ua   або за телефоном Банку.
ТОВ «Сі Ей Автомотів» підтримує дані умови офіційної дилерської мережі з 16.09.19 по 31.12.19 р.  


ТОВ «Cі Ей Автомотів» і його дилери не несуть відповідальності за умови кредитних продуктів АБ "Укргазбанк, АТ "Ощадбанк" та АТ "КРЕДОБАНК" 
і супутні страхові послуги. Детальну інформацію можна отримати у дилерів Chery або в Банках(контакти вказані в умовах за посиланнями).