ukr
 

Про компанiю

Коротка історія Сhery

Пропонуємо Вам поближче познайомитися з компанією-виробником автомобілів Chery, яких за часи присутності на ринку України було реалізовано понад 70 000 одиниць. Компанія Chery Automobile Co., Ltd була заснована в 1997 році в місті Уху, провінція Аньхой (КНР). Chery Co. спеціалізується на виробництві і збірці автомобілів, а також комплектуючих до них. До 2005 року активи компанії склали 1,5 млрд. доларів, а штат – 13 000 співробітників, а на кінець 2007 року в Сhery Co. уже  працювали 25 000 співробітників, а загальна капіталізація перевищила 22 мільярди юаней, або 3,5 млрд. доларів.

На даний час компанія Chery це:

  • 900 000 одиниць автомобілів - виробничі потужності в Китаї 
  • 15 років в автовиробництві
  • 4 заводи в Китаї і 14 – за кордоном
  • 2 спільних підприємства з Jaguar Land Rover і Qoros
  • 30 000 співробітників, 6000 інженерів
  • 150 іноземних експертів
  • 16 років – експортер автомобілів №1 з Китаю
  • Понад 80 експортних ринків
  • Понад 80 000 проданих автомобілів в Україні з 2006 року

Chery володіє виробничими лініями повного циклу. У розпорядженні компанії проектно-дослідницькі центри, які задіяні в розробці і виробництві кузовів, двигунів, трансмісії та інших комплектуючих. Найбільший в Азії випробувальний центр (R&D Center) належить компанії Chery. Його площа складає 300 000 квадратних метрів, а размір інвестицій 1,5 млрд. доларів США. Там знаходяться лабораторії тестування автомобільних двигунів, центр тестування автомобільних деталей, центр тестування енергозбереження. Потужності випробувального центру Chery дозволяють проводити повноцінні дорожні випробування автомобілів, насамперед трансмісії, двигуна, перевірку пасивної безпеки, тестування матеріалів кузова автомобіля та багато іншого. Лабораторія Центру провела безліч досліджень фронтальних і бокових зіткнень, поведінку ребер  жорсткості, енергопоглинаючих зон та інших елементів захисту автомобіля при зіткненні. Результати краш-тестів і досліджень лабораторії використовуються при розробці автомобілів Chery. Інженери Chery Со. впевнені: всі аспекти проектування автомобіля мають виходити в першу чергу з міркувань безпеки. Китайска національна служба акредитації за оцінкою відповідності сертифікувала лабораторію тестування безпеки Chery, яка після цього стала державною лабораторією. За словами експертів, випробувальна лабораторія Chery стала найбільш потужною в Азії, однією з кращих у світі.

 

В даний час виробничі потужності Chery Co. дозволяють виробляти 900 000 одиниць автомобілів на рік. Компанія 13 років поспіль займає перше місце з експорту серед виробників автомобілів Китаю. Досвід виробництва автомобілів складає понад 15 років, і судячи з моделей, що зараз сходять з конвеєрів, цей час було витрачено не дарма. Достатньо згадати, що зараз автовиробник має 4 заводи в Китаї і 14 підприємств за кордоном. Про серйозність намірів компанії також свідчать успішні спільні підприємства з Jaguar Land Rover і спільний проект з випуску автомобілів під брендом Quoros. Над дизайном нових моделей CHERY з 2012 року працює канадець Джеймс Хоуп, що раніше працював у компаніях Ford, Chrysler і General Motors.

 

За невеликий проміжок часу компанія змогла розростися до масштабів, і цьому можуть позаздрити безліч автомобільних виробників, історія яких нараховує не один десяток років. Так, наприклад, над розробкою, виробництвом і випробуванням нових автомобілів  Chery працює понад 30 000 працівників і 6 000 інженерів, а в створенні моделей беруть участь майже 150 міжнародних авторитетних експертів. Завдяки об'ємним інвестиціям в ультрасучасне обладнання виробничих ліній, покращеній якості, жорстким процедурам контролю якості і залученні до роботи над дизайном спеціалістів зі світовим ім'ям, з конвеєра зараз сходять автомобілі Chery, котрі користуються високим попитом на ринках 80 країн, а мережу дилерів нараховує понад 1000 центрів.

 

Зрозуміло, що для виробництва автомобілів використовується багато компонентів і виробляти самостійно абсолютно все неможливо, тому компанія відібрала лише кращих партнерів-лідерів в якості постачальників комплектуючих. Серед них: Johnson Controls, Autoliv, BOSCH, Valeo, Benteler automotive, ZF Sachs, DELPHI, Lotus. І це далеко не повний список фірм, які забезпечують автовиробника продукцією для створення якісних автомобілів. 

Прагнення до постійного вдосконалення якості допомогло компанії Chery в лютому 2001 року отримати Міжнародний Сертифікат Системи Якості ISO9001. Прийнята в 2010 році програма розвитку «Розвиток 2010» не тільки збільшила зростання продажів компанії до 682 000 одиниць, а й допомогла Chery Со. вп'яте поспіль зайняти почесне місце серед «найбільш шанованих компаній Китаю» в рейтингу журналу Fortune. Крім того, вона серед лідерів рейтингу «500 найдорожчих брендів». Згідно щорічного дослідженням «World Brand Lab» в 2011 році капіталізація бренду склала 8, 574 мільярди RMB (в китайській валюті).

Зараз же, спостерігаючи за появою нових моделей автомобілів Chery, вже мало хто може дорікнути азіатським компаніям-автовиробникам в тому, що продукт «сирий» і не що інше як перелицьовані моделі інших брендів. Як показує досвід, а також фотографії та новини з різних міжнародних автомобільних форумів, інженери і дизайнери Chery з моменту перших «проб пера», досягли помітних успіхів. Залишилися в минулому копіювання і вимір лінійкою і рулеткою експонатів іменитих автовиробників. Зараз тон задають мільярдні інвестиції в оснащення виробництва, власні R&D центри по всьому світу, інженери та експерти, які мають за плечима досвід роботи у законодавців автомобільних мод. І в цих питаннях компанія Chery не є винятком. Всього за півтора десятка років автовиробник зміг впритул наблизитися до компаній, традиції виробництва яких налічує не одне десятиліття.

 

Що ж стосується України, то автовиробник в 2016 році фактично розпочав процес «перезавантаження». Презентувавши в березні 2016 нову модельну лінійку Ambition line, бренд Chery по-новому змусив поглянути на свій оновлений модельний ряд. Над дизайном автомобілів Ambition Line працювали Джеймс Хоуп, про якого ми згадували вище і Хакан Саракоглу, який раніше співпрацював з Porsche.

Наразі в Україні доступно 5 моделей: суб-компактний кроссовер Tiggo 2, оновлені сімейні кроссовери Tiggo 3FL та Tiggo7, флагман бренду Tiggo8 а також новинка 2020 року - рестайлінговий SUV Tiggo 4. При цьому, Tiggo 2 - найбільш доступний SUV на ринку нових легкових автомобілів в Україні! Моделі є результатом нової стратегії компанії і втілюють в собі інноваційний, технологічно-орієнтований підхід до створення автомобілів. Тоді як головними пріоритетами є впровадження сучасних технологій, що підвищують якість продукції і забезпечення максимальної безпеки. Всі моделі мають сертифікат, що дозволяє експортувати автомобілі на міжнародні ринки.

Запрошуємо Вас в наші дилерські центри, щоб не з чуток переконатися в тому, що автомобілі Chery дійсно наблизилися за якістю і надійністю до конкурентів з країн ЄС, Південної Кореї і Франції, при цьому зберігши головний критерій - прийнятну ціну.


Офіційним дистриб'ютором автомобілів CHERY в Україні є ТОВ «СІ ЕЙ Автомотів». Компанія працює на ринку України з 2006 року. На сьогоднішній день в структуру «СІ ЕЙ Автомотів» входить 36 дилерських підприємств, які розташовані по всій території нашої країни.