#CHERY-TIGGO-КРЕДИТ


Економ з кредитом від Chery до 100 000 гривень!

З метою зробити покупку нового автомобіля по-справжньому доступною, офіційний імпортер автомобілів Chery в Україні, компанія «Сі Ей Автомотів», що входить до складу Української Автомобільної Корпорації, пропонує скористатися привабливим кредитним продуктом «Chery Finance» від одного з лідерів ринку автокредитування - «Кредобанку».

Головною перевагою є те, що клієнт зможе вибрати одну з двох програм, виходячи з власних уподобань. Але в обох випадках термін кредитування становить до 7 років, а перший внесок від 10%.

Перевагою першої програми є пільговий період перших 12 місяців, коли діє спеціальна ставка в 0,001% річних, що фактично перетворює кредит в розстрочку. Таким чином, якщо клієнт має можливість виплатити кредит протягом першого року, він практично нічого не переплачує за користування коштами банку-партнера.

Друга програма підійде бажаючим взяти кредит на тривалий термін, але мінімально переплативши за це. В цьому випадку відсутні будь-які комісії і діють привабливі ставки від 10,99% річних. З огляду на це, а також включену в суму кредиту страховку КАСКО зі зниженим тарифом і відсутність необхідності страховки від нещасного випадку, програма дозволяє в цілому заощадити близько 100 000 грн. в порівнянні зі стандартними умовами кредитування.

Детальніше про умови кредитування CHERY FINANCE:


*Ціни вказані з урахуванням ПДВ, станом на 08.10.2016 року. ** Кредитна програма ПАТ "Кредобанк" (Ліцензія НБУ №43 від 11.10.2011) діє з 01.11.16 по по 31.12.16 р. Під "заощадити близько 100 000 грн." мається на увазі різниця між витратами по кредиту строком на 7 років за стандартними умовами та витратами по кредиту до 7 років за акційними умовами. Відсоткова ставка від 0,001% на перші 12 міс. ТОВ "Сі Ей Автомотів" не несе відповідальності за умови кредитних продуктів ПАТ "Кредобанк" і супутніх страхових послуг. Акція діє з 01.11.16 по 31.12.16 у всіх дилерських центрах ТОВ "Сі Ей Автомотів". Детальна інформація в салонах офіційних дилерів CHERY або на сайті www.chery.ua. Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора. Продавець має право змінювати комплектацію автомобіля без попереднього відома покупця. Кількість автомобілів обмежена. 


www.facebook.com/CheryUkraine

  www.facebook.com/CheryUkraine

www.youtube.com/CheryUkraine

 www.youtube.com/CheryUkraine