Офіційні правила гри CHERY +

1. Організатор, територія та строки (тривалість) дії Рекламної Кампанії


1.1. Організатор гри – Chery Automobile  Co.Ltd (надалі Організатор).
1.2. Адреса організатора: 8 Changhun Road. Economic and Technological Development Area. Anhui. Province China PRC 241009. Тел.+86-533-5922993.
1.3. Рекламна Кампанія - інтерактивна гра «CHERY+» проводиться офіційним дистриб`ютором автомобілів Chery в Україні ТОВ «Сі Ей Автомотів» на території України у глобальній мережі Інтернет на сайті www.cheryplus.com за дорученням Організатора.
1.4. Строк проведення Рекламної Кампаніі з 17 вересня 2012 року по 31 жовтня 2012 року включно. Організатор має право змінювати строки проведення Рекламної Кампаніі. Інформація про такі зміни розміщується на сайті www.chery.net.ua та www.cheryplus.com.
1.5. Подарунки, які можуть отримати Учасники інтерактивної гри «CHERY+» - електронні купони на певну грошову суму.
1.6. ТОВ «Сі Ей Автомотів» не бере участі у визначенні переможця інтерактивної гри  «CHERY+», а є офіційним дистриб’ютором автомобілів СHERY в Україні і вручає Головний подарунок – автомобіль Chery Tiggo New переможцю за дорученням Організатора гри.
1.7. ТОВ «Сі Ей Автомотів» не несе відповідальність за роботу Сайту www.cheryplus.com  та інтерактивної гри  «CHERY+», які є власністю Організатора Chery Automobile  Co.Ltd.

2. Вимоги до Учасників Рекламної Кампаніі

2.1. Учасниками Рекламної Кампаніі можуть бути тільки громадяни України, що постійно проживають на території України, яким виповнилося 18 років та
є зареєстрованими користувачами Сайту www.cheryplus.com
2.2. Беручи участь у Рекламній Кампанії, Учасник розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним  інформація, у тому числі персональні дані Учасника, можуть оброблятися Організатором та/або третіми особами, які можуть залучатись Організатором в рекламних цілях, з метою вільного поширення і використання. Приймаючи умови цих Правил, Учасники Рекламної Кампаніі тим самим надають згоду на таку обробку персональних даних з метою вільного поширення і використання. Згода Учасника вважається наданою з моменту надання персональних даних.
2.3. Не визнаються Учасниками і не мають права брати участь у Рекламній Кампаніі працівники Організатора та інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Рекламної Кампаніі та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).
2.4. Надання Учасником недостовірних/некоректних даних для участі у Рекламній Кампаніі, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником, звільняє Організатора  від обов’язку вручити йому подарунки і такий Учасник втрачає право на отримання подарунку.
2.5. Учасник Рекламної Кампаніі, що не виконує/неналежно виконує умови даних Правил, втрачає право на подальшу участь у Рекламній Кампаніі.

3. Умови інтерактивної гри

3.1. Для участі необхідно: - в період проведення Рекламної Кампанії зареєструватися на сайті  Організатора – www.cheryplus.com 3.2. Якщо Учасник ділиться ссилкою на гру з друзями через Facebook, він отримує медаль.
3.3. З отриманими медалями, Учасник має можливість прийняти участь у випадковому розіграші.
3.4. Головною частиною гри є турне по відомим місцям України. В певний момент гри Учасник має зібрати як найбільше окремих позначок українських особливостей культури, які випадково з`являються в різних кутах поля. Коли Учаснику вдається вчасно  натиснути  на випадкові секції з позначками, він отримує медалі, які можна буде використати під час випадкового розіграшу.
3.5. Якщо Учасник отримує подарунки під час випадкового розіграшу, від Організатора на зареєстровану електронну пошту йому буде надіслано підтвердження з паролем електронного купону на певну грошову суму, яку Учасник може отримати під час випадкового розіграшу.
3.6. Після одержання від Організатора листа підтвердження, який Учасник отримує на зареєстровану ним електронну пошту, він повинен відповісти на нього протягом  3-х днів. Інакше, він вважається таким, що не виконує/неналежно виконує умови даних Правил і втрачає право на подальшу участь у грі та право на отримання Головного подарунку, відповідно до п.2.4 та п.2.5. цих Правил.
3.7. В інтерактівній грі можна прийняти участь 3 рази в перші 6 годин, надалі повторно можна грати кожні 6 годин
3.8. Головний подарунок, який можуть отримати Учасники – автомобіль Chery Tiggo New
3.8.1. Під отриманням Головного подарунку мається на увазі придбання автомобіля Chery Tiggo New за 1 грн.20 коп. (з ПДВ).
3.8.2. Учасник має можливість скористатися правом на отримання Головного подарунку до 30 грудня 2012р. Для цього він повинен заявити про свій намір скористатися цим правом протягом 3-х днів з дати надходження повідомлення про можливість отримання подарунку, зателефонувавши офіційному дистриб’ютору автомобілів СHERY в Україні ТОВ «Сі Ей Автомотів» на номер телефону гарячої лінії 0-800-500019. Після закінчення цього строку Головний подарунок Організатор використовує на власний розсуд.
3.8.3. Головний подарунок не може бути замінений грошовим еквівалентом.
3.9. Організатор не несе відповідальності, якщо Учасник не в змозі отримати і / або скористатися подарунком у зв'язку з відсутністю у нього необхідних документів, а також за форс-мажорними обставинами.

4. Інші умови

4.1. Факт участі в Рекламній Кампаніі означає згоду Учасників з тим, що їх ім`я, прізвища, фотографії та інші відомості, можуть бути використані Організатором або  іншими третіми особами, що залучаються Організатором,  в рекламних цілях без сплати якої-небудь винагороди або компенсації Учасникам і без обмежень по термінах.
4.2. Усі Учасники самостійно ознайомлюються з умовами та правилами Рекламної Кампаніі на сайті www.cheryplus.com  та www.chery.net.ua