ukr
 

Акції

Chery оголошує про старт "Чорної п'ятниці" в дилерській мережі бренду! Компанія «Сі Ей Автомотів» (входить до складу Корпорації УкрАВТО), офіційний дистриб'ютор автомобілів Chery в Україні, оголошує про початок "Чорної п'ятниці" та повний розпродаж автомобілів Chery Tiggo 8 2020 р.в.
Неймовірна вигода з програмою «Chery Експрес Кредит» Тепер ще більше можливостей придбати новий автомобіль Chery на дуже вигідних умовах!
Найдоступніший новий кросовер стає ще ближчим для своїх кліентів! Компанія ТОВ «Сі Ей Автомотів» (входить до складу Корпорації УкрАВТО), офіційне представництво бренду Chery в Україні, оголошує про старт вигідних цін на компактний кросовер Chery Tiggo 2
Старт спеціальної цінової пропозиції на флагманський кросовер Chery Tiggo 8 Компанія «Сі Ей Автомотів» (входить до складу Корпорації УкрАВТО), офіційне представництво бренду Chery в Україні, оголошує про початок дії спеціальних цін на обмежений склад автомобілів Chery Tiggo 8 2020 року виготовлення
Весняна вигода на компактний кросовер Chery Tiggo 2! Компанія «Сі Ей Автомотів» (входить до складу Корпорації УкрАВТО), офіційне представництво бренду Chery в Україні, оголошує про старт спеціальної цінової пропозиції на Chery Tiggo 2
Сезон неймовірної вигоди з програмою «Chery Express Bonus» Відтепер ще більше можливостей розпочати підготовку до весняного сезону завчасно та придбати новий автомобіль Chery з вигодою до 50 000 гривень!
Chery оголошує сезон МЕГАВИГОДИ! Компанія «Сі Ей Автомотів» (входить до складу Корпорації УкрАВТО), офіційний дистриб'ютор автомобілів Chery в Україні, оголошує про оновлений сезон вигоди на екв. до $ 2000 і спеціальні ціни* на кросовери модельного ряду Chery – Tiggo 2, Tiggo4, Tiggo 7 та Tiggo 8.
Нові вигідні умови покупки Chery!Компанія «Сі Ей Автомотів» - офіційний дистриб'ютор автомобілів Chery в Україні, тепер пропонує ще більш вигідні умови покупки автомобілів Chery в кредит. А головне - можливість вибору клієнтом зручних варіантів кредитування в залежності від бажаної суми першого внеску або відсоткової ставки!