Оновлений компактний кросовер Chery Tiggo 3FL успадкував найкраще від свого попередника Tiggo 3, одночасно додавши декілька нових інноваційних, технологічних і дизайнерських рішень.


ЕКСТЕР'ЄР

 

 

 

Передні фари прожекторного типу

«Розкосі» передні фари прожекторного типу виразні та елегантні. Ближнє світло легко регулюється, адаптуючи освітлення до різних дорожніх умов. 

 

 

Передні протитуманні фари і світлодіодні ходові вогні

Протитуманні фари прожекторного типу забезпечать водієві кращу видимість в дощовий або туманний день, а також у нічний час. Передні ходові вогні підвищують ступінь ідентифікації автомобіля, тим самим знижуючи ймовірність аварій.

 

 

 

 

Передня решітка і решітка радіатора

Решітка, дизайн якої є «маркером ідентичності» сімейства автомобілів, виконана з популярних матеріалів «Piano Black». Верхня решітка, у вигляді щита, стилістично подібна до нижніх грат у формі перевернутої трапеції. З'єднуючись, ці компоненти надають ефект неперевершеного стилю і динаміки.

 

Зовнішнє дзеркало заднього виду

Зовнішнє дзеркало заднього виду забезпечує водіям широкий кут огляду і підвищує безпеку водіння. Дзеркало оснащене лампочками-індикаторами поворотів, що істотно підвищує безпеку на дорозі.

   

 

 

 

 

Пофарбовані в колір кузова дверні ручки c хромованою вставкою

Витончені і елегантні лінії простежуються в кожній деталі автомобіля. Хромовані вставки виконують одночасно захисну і естетичну функції.

 

 

 

Хромовані захисні молдинги дверей

Конструкція кузова автомобіля створена з урахуванням аеродинамічних складових, що забезпечує мінімальний коефіцієнт опору, навіть при максимально швидкій їзді. Широкі бічні молдинги захистять фарбу автомобіля від подряпин і дрібних пошкоджень.

 

 

 

17-дюймові диски з високоміцного алюмінієвого сплаву

Диск з високоміцного алюмінієвого сплаву з п'ятьма «спицями» надає зовнішності автомобіля потужності, характеризується швидким відведенням тепла, малою вагою і високим комфортом їзди. Розмірність коліс складає 215/60 R17.

 

Двокольорова кришка запасного колеса

Кришка запасного колеса має міцну конструкцію і, в разі необхідності, може амортизувати вплив на кузов авто, захищаючи пасажирів у транспортному засобі. Кришка виконана в строгому поєднанні двох кольорів, а додаткова внутрішня ручка полегшує її установку і демонтаж.

 

 


ІНТЕР'ЄР

 

 

 

Передня панель

В оновленому дизайні деталі передньої панелі мають злагоджені лінії, плавно переходять до бічних панелей. Панель приладів і мультимедійний дисплей гармонійно інтегровані, створюючи неперевершений комфорт внутрішнього інтер'єру.

 

 

 

Приладова панель

Приладова панель має комфортне для очей світло-блакитне світіння. Що стосується технологічної сторони, панель продумана таким чином, щоб максимально інформувати водія про стан автомобіля.

 

 

 

 

Багатофункціональне шкіряне рульове колесо

Багатофункціональні кнопки на кермі значно підвищують комфорт під час їзди, а шкіряна обробка запобігає ковзанню рук.

 

Електричні склопідйомники

Пристрій управління функціями відкриття і закриття вікон на всіх чотирьох дверях дозволяє зручно піднімати і опускати скла одним дотиком.

 

 

 

 

 

Люк

Додатковий комфорт водієві і пасажирам автомобіля надає люк, який керується за допомогою однієї кнопки.

 


ПРОДУКТИВНІСТЬ

Двигун

1.6 DVVT легкий і високоефективний двигун, розроблений концерном Chery в партнерстві з компанією AVL (Австрія) на основі високоякісної платформи ACTECO. Двигун оснащений системою подвійної зміни фаз газорозподілу DVVT, яка здійснює одночасне регулювання впускних і випускних клапанів, що, в свою чергу, підвищує потужність і збільшує паливну ефективність двигуна на всіх допустимих режимах швидкостей.

1,6-літровий мотор видає 126 к. с. потужності і працює в парі з 5-ступінчастою механічною коробкою передач, або з безступінчатим варіатором. У змішаному циклі автомобіль витрачає, відповідно до паспортних даних, 7,1 літра палива на 100 км в модифікації з механічною трансмісією і 7,9 літрів/100 км з безступінчатим варіатором (CVT). Максимальна швидкість в модифікації з двигуном 1,6 МТ становить 175 км/год., з 1,6 CVT - 170 км/год.

У змішаному циклі автомобіль витрачає, згідно паспортних даних, 7,1 літра палива на 100 км в модифікації з механічною трансмісією і 7,9 літрів / 100 км з безступінчатим варіатором (CVT). Максимальна швидкість в модифікації з двигуном 1,6 МТ складає 175 км/год, з 1,6 CVT – 170 км/год.


При сильній динаміці двигун споживає паливо до 6,7 л / 100 км в режимі МТ, що робить його найбільш конкурентоспроможним двигуном на ринку.

 

 

Надійна підвіска

Незалежна передня підвіска зі стійками McPherson малогабаритна і високоефективна в зменшенні впливу нерівностей дороги, що значно збільшує комфорт пыд час їзди. Незалежна задня підвіска з подвійними поперечними важелями покращує плавність ходу автомобіля і силу зчеплення з дорогою. Такий багатоважільний різновид підвіски забезпечує достатній простір для задніх рядів у транспортному засобі.

 

 

 

 

Прохідність

З дорожнім просвітом 190 мм і глибиною проходу 600 мм, Chery Tiggo 3 зможе уникнути пошкодження шасі, легко і вільно проходити навіть сильно вибоїсту дорожню поверхню і сільську місцевість.